O nas

Misja

„To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”

Nic nie sprawia nam większej przyjemności jak wykorzystywanie niespożytych pokładów energii naszych obozowiczów. Dzięki dobrze przemyślanym, bezpiecznym i dopasowanym do indywidualnych predyspozycji dzieci programom, staramy się wyzwalać pozytywne emocje w naszych podopiecznych, które są bazą i towarzyszą nam stale – zarówno w trakcie wszelkich aktywności ruchowych na powietrzu, jak i zajęć świetlicowych. Stawiamy na rozwój kreatywności i umiejętności współpracy, więc efektywnie pobudzamy do aktywności zarówno umysły, jak i ciała naszych podopiecznych. Wierzymy, że udział w naszych obozach dostarczy uczestnikom wielu niezapomnianych wspomnień i pozwoli zawrzeć przyjaźnie na długie lata.

Historia

Rok 2012, maj
Firma Smile-Camp powstała w roku 2012 pod nazwą Zielu-Camp. Działalność zainaugurowaliśmy obozem w ośrodku „Wawrzkowizna” k/Bełchatowa, w którym wzięło udział 17 chłopców. W trakcie obozu obejrzeliśmy wspólnie Finał Euro 2012.

Rok 2013
Pierwszy zimowy obóz rodzinny w Czarnej Górze w czasie ferii i letni obóz w ośrodku „Żabinka” w Kruklankach k/Giżycka.

Rok 2014
Rodzinny obóz zimowy w Małe Ciche w DW „Tatry”, zmiana nazwy na Sun-Camp i letni obóz w ośrodku „Pod Lipami” w Lidzbarku Welskim.

Rok 2015
Rodzinny obóz sportowo – rekreacyjny w Krynicy Zdrój w OSW „Galicya”, zmiana nazwy na Smile-Camp (z pewnością ostatnia zmiana) i letni obóz sportowo – rekreacyjny w ośrodku „Gwarek” w Pięknej Górze. Kolejny raz pobity rekord frekwencji – 67 uczestników na letnim obozie.

Rok 2016
Obóz sportowo – rekreacyjny w ośrodku „Gwarek” w Pięknej Górze, super warunki, mnóstwo atrakcji, słabiutka pogoda, piękne wspomnienia. Było z nami 91 dzieciaków !!! Wyjazd do Wioski Świętego Mikołaja – było z Nami ponad 150 dzieciaczków!

Rok 2017

Obóz w ośrodku „Knieja”, gdzie pojechaliśmy w 80 osób, aby bawić się w wakacje! Następnie kolejny letni Obóz w ośrodku „Gwarek”, gdzie było nas ponad 100 osób. Wakacje pełną parą i mnóstwo atrakcji.

Rok 2018

Dwa fantastyczne obozy – Kotlina Kłodzka i ośr. „Górski Poranek” , to był nasz debiut w tym świetnym miejscu z grupą 65 dzieciaków oraz ponownie ruszyliśmy do „Gwarka” z piękną 56 – osobową ekipą. Moc wspomnień !!!

Rok 2019

Wróciliśmy do „Górskiego Poranka” z rozentuzjazmowaną grupką 103 dzieciaków. Świetne wycieczki, nowe tematy, super czas 🙂

Rok 2020

Rok inny od wszystkich poprzednich, z zaplanowanych 3 wyjazdów do skutku doszedł tylko jeden, ale za to z piękna pogodą i na przekór wirusowi, w 100% zdrowiu. 53 uśmiechnięte buziaki biegały z nami po ośrodku „Gwarek” w Pięknej Górze.

Założyciel

Założycielem firmy jestem ja, Tomasz Zieliński, absolwent warszawskiej AWF, nauczyciel i trener piłki nożnej z wykształcenia i z zamiłowania. W latach 2009 – 2016 samodzielnie prowadziłem Akademię Piłkarską 1na1, która skupiała ponad 150 zawodników, obecnie nauczyciel – trener w jednej z warszawaskich szkół.

Staram się zarażać wszystkie dzieci nieustanną potrzebą ruchu, otwarciem na to co nowe, entuzjazmem i uśmiechem. Moja fascynacja ruchem popycha mnie do odkrywania i poznawania nowych form spędzania wolnego czasu. Oprócz kwalifikacji trenerskich z piłki nożnej, jestem również: pilotem wycieczek, instruktorem tenisa ziemnego, narciarstwa zjazdowego oraz speedmintona, posiadam również patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Uwielbiam taniec, podróże i podziwiam wszystkich instrumentalistów. Na moich obozach najważniejsze są przeżycia i związane z nimi emocje uczestników, które staram się wyzwalać poprzez odpowiednio dobrane programy obfitujące w różnorodne atrakcje. Wierzę, że spędzony z mną i moimi współpracownikami czas zaszczepi w dzieciakach potrzebę ruchu i uwolni góry radość z podejmowanych wyzwań.

Nasza kadra

Zapewniamy odpowiednio przygotowaną kadrę pedagogiczną, trenerską i instruktorską, która, na co dzień zawodowo zajmuje się prowadzeniem zajęć w szkołach. Prowadzący zajęcia posiadają wymagane uprawnienia państwowe.

Tomasz Zieliński

Kierownik

W życiu zawodowym przez kilka godzin dziennie jestem nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem piłki nożnej, natomiast prywatnie nieprzerwanie od kilku lat jestem potulnym mężem i rozbrykanym ojcem. Dzieci staram się zarażać nieustanną potrzebą ruchu, otwartością na wszystko co nowe, entuzjazmem i uśmiechem. Moja fascynacja ruchem popycha mnie do odkrywania i poznawania nowych form spędzania wolnego czasu. Uwielbiam taniec i podróże, imponują mi ludzie, którzy posiadają umiejętność gry na instrumentach.

Adam Bartkowski

Wychowawca

Robię to co lubię i lubię to co robię, ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku ,,Wychowanie Fizyczne’’. Obecnie dokształcam się w kierunku Trenera Przygotowania Motorycznego. Uwielbiam pracę z ludźmi, zarówno tymi dorosłymi jak i maluchami. Na co dzień prowadzę zajęcia Crossfit z dwoma grupami dzieci w klubie Iron Arena w Poznaniu oraz zajęcia piłki nożnej w trzech poznańskich przedszkolach. W swoich treningach wykorzystuje wszystkie możliwe formy ruchowe, dostosowując ich skalę trudności odpowiednio pod każdą jednostkę. Jestem trenerem oraz czynnym zawodnikiem CrossFit, dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

Mateusz Zajączkowski

Wychowawca

Jestem trenerem personalnym oraz trenerem Crossfit od 4 lat. Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem poprzez piłkę nożną, biegi przełajowe, judo, zapasy, pływanie, gry zespołowe, a obecnie Crossfit i gimnastykę. Jeśli tak można powiedzieć, to jestem pozytywnie uzależniony od ruchu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zbieram od kilku lat jako instruktor na obozach młodzieżowych oraz na zajęciach z …….. przedszkolakami. W skrócie FAJNY GOŚĆ ZE MNIE ???? Sami zobaczcie — i tu może będę miał link do jakiegoś filmiku.

Przemek Perech

Wychowawca

Mam 20 lat i od ponad 4 lat zajmuję się uliczną piłką nożną w wydaniu 1vs1. W 2018  roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski w tej dyscyplinie. Pasjonuję się wszelkimi odmianami sportu związanymi z piłką, zaczynając od tradycyjnej piłki po futsal, czy też freestyle football. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami obozów.

Michał Radomirski

Wychowawca

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Od najmłodszych lat sport pełnił dla mnie bardzo ważną role. Co odbiło się na moim życiu. Obecnie łączę prace w szkole z pracą w klubie sportowym. Mam spore doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Moim atutem jest duża wszechstronność. W pracy staram się aby moi podopieczni kształtowali swoją osobowość, właśnie przez zmaganie z własnymi słabościami oraz sportową rywalizację.

Julia Janeczek

Wychowawca

Taniec jest moją pasją od dzieciństwa. Swoje umiejętności taneczne rozwijam biorąc udział w międzynarodowych warsztatach u najlepszych instruktorów i choreografów. Tańczę głównie House Dance. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2011 roku, prowadząc zajęcia w szkole tańca Duet, gdzie przygotowuję zespoły do udziału w konkursach i pokazach tanecznych. Obecnie prowadzę także zajęcia z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym w SP ProFuturo. Staram się przekazywać swoją wiedzę cały czas trenując i polepszając swój warsztat. Na zajęciach głównie chcę pokazać dzieciom, że taniec to świetna zabawa, sposób na wyrażenie siebie i walkę ze swoimi słabościami, które można pokonać dzięki swojej ciężkiej pracy.

Mateusz Więcek

Wychowawca

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Sport jest moją pasją. Zainteresowania sportowe oraz zdobyte doświadczenie łączę z powodzeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą jako instruktor pływania, ratownik WOPR, nauczyciel WF oraz trener piłki nożnej w szkole ProFuturo. Mam doświadczenie w pracy z przedszkolakami. Na co dzień jestem uśmiechnięty, bardzo życzliwy, pomocny, lubiany przez dzieci. Rozwaga i wewnętrzny spokój to moje atuty. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, potrafię zaszczepić bakcyla ruchu zabieganym i zapracowanym 🙂 Uznaje sport w każdym wydaniu. Moim hobby jest Freestyle Football czyli wykonywanie ekstremalnych sztuczek z piłką.

Joanna Chochlewicz

Wychowawca

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z zawodu, a z potrzeby serca i wielkiego zamiłowania trenerem kreatywności i twórczego myślenia. To, co robię na co dzień z dziećmi można opisać w kilku słowach, natomiast działania te pozostają widoczne w sercach mych wychowanków przez lata. W pracy z dziećmi najczęściej: inspiruję, zmuszam do wysiłku kreatywnego, pełnego zabawy i ekspresji twórczej, do zaangażowania, puszczenia wodzy wyobraźni i przeniesienia się w świat, w którym można znaleźć nie jedną, ale kilka odpowiedzi na oczywiste pytania, nie jedną, ale wiele funkcji przedmiotu codziennego użytku. Wiadomo, że każde dziecko posiada tę zdolność, która przez laty niestety zanika. Ja staram się wypracować takie metody i sztuczki, by dzieci były kreatywne przez całe lata, a umiejętność tę wykorzystywały w każdym momencie swego życia.

Opinie o nas


Panie Tomku,minęło kilka dni od zakończenia obozu… Mam nadzieję, że i Pan i wszyscy Wychowawcy zdążyli już odetchnąć po wyczynie, jakim niewątpliwie jest piecza nad zgrają dzieciaków:)…Czas więc na ostatnie słowo…Otóż po kilku dniach pozytywne emocje i wspomnienia żyją i wydobywają się z ust mojego dziecka nieustająco… A że był to pierwszy obóz w jego żywocie – cieszy fakt, że zakończył się mnóstwem fantastycznych przeżyć… Tym samym OGROMNE dzięki za uśmiech, zaangażowanie, dobre słowo, wsparcie w trudnych chwilach i kreatywność w zaspokajaniu potrzeb młodzieży.

Proszę przyjąć i przekazać Wychowawcom wyrazy uznania i życzenia dobrych wakacji:)Mam nadzieję, że do zobaczenia:).Pozdrawiam w imieniu zadowolonego Mateusza i Karola

My, rodzice Zośki Zarzeckiej też bardzo dziękujemy. To był pierwszy taki samodzielny wyjazd Zośki i jesteśmy szalenie zadowoleni. Zośka bawiła się świetnie. Nie miała ataków tęsknoty za nami, bo nawet nie miała czasu o tym myśleć ponieważ zajęcia były bardzo różnorodne, a plan dnia przepełniony. Te jedenaście dni zleciały niezauważalnie. Zośka choć niespełna 7 latka była w stanie się odnaleźć wśród starszych koleżanek, które postanowiły się nią zaopiekować. Na pewno Zochula pojedzie na wyjazd zimowy.

Bardzo również dziękujemy za fajny kontakt z nami. Codzienne relacje zdjęciowe na stronie albo na facebooku nas uspokajały, że dziecko jest bezpieczne i dobrze się bawi.

U Bartka 100 % zadowolenia! Radość tym większa, że był to jego pierwszy samodzielny wyjazd a wiadomo, że to jak ten pierwszy wypadnie decyduje o tym czy będą kolejne. Bartek już szykuje się na kolejny więc to mówi samo za siebie


Bardzo dziękuję za fantastyczną opiekę podczas obozu 🙂 Dzieci wróciły uśmiechnięte i zadowolone, więc na kolejne obozy zapisujemy się już dzisiaj 😉

Obóz przez Pana organizowany w 2013 roku w Czarnej Górze był rewelacyjny – pod względem opieki,  zajęć i atmosfery. Córka wspominała ten wyjazd  jako rodzinną wycieczkę, stworzyliście bezpieczną atmosferę nie było pośpiechu za to zrozumienie i co ważne stały  kontakt z Panem jako organizatorem. Powtórzymy wyjazd w przyszłym roku Ala i Natalka już się szykują.

Polecam serdecznie! Moje dzieci brały udział w doskonale zorganizowanym obozie i wróciły z wieloma pozytywnymi wrażeniami. Świetna zabawa i czas wypełniony kreatywnymi zajęciami plus dbałość o bezpieczeństwo. Ocena ogólna: 10. Tak trzymać.


Mój syn po tym obozie przekonał się, że już na letni obóz może jechać sam, a ja też widząc zaangażowanie opiekunów w to, aby dzieci czuły się szczęśliwe i bezpieczne a także panującą ciepłą atmosferę, bez obaw zgodziłam się na samodzielny już wyjazd syna na kolejny obóz.